سفارش تبلیغ
صبا ویژن

چرا TORG خبر از موج تازه ای می دهد که بهترین ویژگی را جمع کرده ا

یک ارز خوب بدون افراد که از آن استفاده می کنند چه فایده دارد؟ اگر هرکس تمام طلای خود را ذخیره می کرد و آن را با هیچ چیز دیگری جز طلا معامله نمی کرد ، آیا اصلا آن طلا ارزش داشت؟. تنها پس از آنکه مردم ابتدا دلایلی برای مبادله و سپس استفاده از چیزی ارزشمند مانند طلا برای تجارت کالا و خدمات پیدا کردند ، طلا به یک پول جهانی برای ثروتمندان و در نهایت فقرا تبدیل شد.

به طور مشابه ، آیا یک ارز دیجیتال می تواند یک ارز واقعی باشد ، اگر مردم آن را فقط برای ارزش خود نگه داشته اند؟ به ویژه ، وقتی ارزش آن به شدیدترین نوسانات داده می شود و مردم را در یک زمان بسیار ثروتمند می کند ، فقط می بینیم که این ثروت ناگهان از بین می رود. چه کسی می تواند اطمینان حاصل کند که ارز دیجیتال ارزش خود را حفظ می کند ، دست خود را مبادله می کند ، برای کالاها و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد ، ناگهان تمام ارزش خود را از دست نمی دهد و به افراد ثروتمند و فقیر می رسد؟

TORG    نه از پیگیری آنچه دیگران انجام می دادند ، بلکه از پرسیدن این سوالات به وجود آمده. اگر یک شی دیجیتالی قرار است یک ارز باشد ، باید ارزشمند باشد ، باید پایدار باشد ، باید در دسترس باشد ، باید برای کالاها ، خدمات و سایر ارزها قابل تعویض باشد و به در زندگی روزمره مردم و امور بین المللی دولتها ، مشاغل و آژانسهای بین المللی غیردولتی و توسعه ای مورد استفاده قرار گیرد.

بنابراین ، اولین چیزی که از TORG بیرون آمد فقط یک سکه دیجیتالی نبود ، بلکه یک مفهوم کامل برای ترویج ، توسعه ، نگهداری ، ایمن سازی و حفظ آن بود. برای تسهیل این هدف ، بنیاد TORG یک نقش مهم و استراتژیک را بر عهده خواهد گرفت و نظارت و جهت گیری برای توسعه TORG ارائه می دهد. بنیاد TORG نهادی اوج است که هیچگونه مالکیتی بر TORG ندارد(این به این معنی است که مالکان ان نمیتوانند در قیمت تاثیر داشته باشند) ، اما همچنان در تضمین مطابقت TORG با بیانیه ماموریت خود مشارکت دارد. اعضای بنیاد و همکاران ممکن است سکه TORG را به صورت علنی ، اما فقط مانند هر شخص دیگری در جهان ، بدون هیچ گونه امتیاز ویژه خریداری کنند. چرا این موضوع مهم است؟ این موضوع مهم است زیرا تضمین می کند که بنیاد در پی اهداف خود برای اطمینان از پایداری ، مطلوبیت و عدم تمرکز کامل ارز ، عاری از هر گونه ملاحظات مالی است. به زبان ساده تر این ارز امنیت و پایداری قیمتی بسیار بالایی دارد زیرا هیچ شخصی و مالکی ان را کنترل نمیکند و صرفا فقط و فقط برای استفاده و سود مردم ساخته شده است.

بنیاد TORGچگونه این را تضمین می کند؟ این بنیاد در نقش خود توسط مأموریت TORG هدایت می شود تا آینده ای درخشان از منابع مالی برای بشریت رقم بزند. شاید هیچ نهاد یا ارگان دیگری در جهان تمرکز دوگانه مستقیم و روشنی بر آینده امور مالی و خدمات بشریت نداشته باشد. در حقیقت ، علیرغم دوگانگی ، این دو هدف با هم تمرکز واحدی را ایجاد می کنند زیرا امور مالی و آینده بشر به یکدیگر وابسته هستند. توسعه جهانی بشریت به عنوان جنبه های کلیدی آموزش ، سلامت ، کیفیت زندگی و غیره در قلب خود تأمین مالی دارد ، همه باید به طور عادلانه ، عادلانه ، ایمن و موثر تأمین شود. بنیاد خود را متعهد می داند که TORG پایدار ، مطلوب و کاملاً غیر متمرکز باقی بماند تا بتواند به عنوان یک ارز قوی در آینده ظاهر شود. این امر با جمع آوری تخصص های مورد نیاز در زمینه فناوری ، توسعه اقتصادی ، علوم اجتماعی و حمایت ، این امر را محقق خواهد کرد. این قانون اساسی منحصر به فرد به آن اجازه می دهد تا با رهبران و سازمان های فکری در سراسر جهان در ارتباط باشد تا از رشد و کاربرد TORG حمایت جهانی دریافت کند.

بنابراین چه چیزی باعث می شود TORG مناسب تر از بقیه باشد؟ تا به حال در مورد utilimemes شنیده اید. نیازی به گوگل نیست. این به تازگی ابداع شده است .Utilimemes تلفیقی باورنکردنی از دیدگاه کاربرد جهانی و قدرت الگوهای رفتاری دیجیتالی شده است. مطلوبیت جهانی کلید رشد بلندمدت ، پایداری و توسعه انسانی است ، در حالی که میم ها (جک های اینترنتی) موتور ایجاد ظهور انفجاری در صحنه جهانی خواهند بود. Utilimemes آنها را ترکیب می کند تا با TORG موج بعدی ارزهای رمزنگاری شده واقعی را ایجاد کند. ما پیش بینی می کنیم که TORG راه را برای ظهور بیشتر ارزهای رمزنگاری شده مبتنی بر بهره و کاربرداستفاده می کند. به عنوان بخشی از مأموریت خود برای پیشبرد هدف خدمت به بشریت از طریق تحولات آینده در امور مالی ، بنیاد قصد دارد از سایر ارزهای رمزنگاری شده مبتنی بر استفاده استفاده کند.

چه دلیلی وجود دارد که باور کنیم TORG می تواند همه اینها و موارد دیگر را رعایت کند؟ این را در نظر بگیرید: TORG با مجموع و حداکثر 777 میلیارد سکه عرضه شده است. 100? ارز در گردش در زمان راه اندازی! بله ، بی سابقه است(به منظور اینکه هیچ شخصی قبل لاز عرضه جهانی هیچ سکه ایی نداشته و نمیتوانسته تغیری در بازار ایجادئ کند) ، اما چرا، می پرسید؟ خوب ، پاسخ ساده است: نه ضرابخانه ای می شود ، نه توقفی ، نه تحریمی ، نه مسدود کردن و نه لیست سیاه. تجارت ساده ، خالص و ساده در مورد اعتمادترین زنجیره ای جهان ، اتریوم. حتی بنیانگذاران و همکاران بنیاد سکه ذخیره ای برای اختصاص یا اختصاص به خود یا دیگران ندارند. این هیچ راهی برای گسترش ارز باقی نمی گذارد ، مگر از طریق استفاده و سرعت گردش. ابزارها این سرعت را از طریق اثر گلوله برفی کاربران ( کمک کاربران و دست به دست شدن یک موضوع را اثر گلوله برفی میگویند) در حال رشد و موارد متعدد استفاده ایجاد می کنند.

بیانیه های آینده نگر: آمار خاصی مطالب موجود در این مقاله ممکن است ماهیت آینده نگر داشته باشند. کلمات "باور" ، "انتظار" ، "تخمین" ، "می تواند" ، "باید" ، "قصد" ، "ممکن است" ، "برنامه" ، "جستجو" ، "پیش بینی" ، "پروژه" و عبارات مشابه ، در میان دیگران ، عموماً "اظهارات آینده نگر" را بیان می کنند ، که فقط از تاریخ اظهارات بیان می شود. موضوعات مورد بحث در این بیانیه های آینده نگر در معرض خطرات ، روندها و عدم قطعیت های متعددی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر پیش بینی ، پیش بینی یا ضمنی در اظهارات آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. نه TORG و نه هیچ شخص دیگری مسئول به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده و چه در غیر این صورت ، به استثنای مواردی که توسط قانون لازم است ، نیستند.

 

سلب مسئولیت: اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای مقاصد آموزشی است و نه پیشنهاد ، درخواست پیشنهاد ، یا مشاوره برای خرید یا فروش اوراق بهادار ، سرمایه گذاری یا مشاوره مالیاتی. خرید ارزهای رمزنگاری شده با خطرات زیادی همراه است. همه اظهارات آینده نگر شامل خطرات و عدم قطعیت هایی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی با اظهارات ذکر شده در اینجا تفاوت اساسی داشته باشد. داده ها و نامهای غیر TORG فقط برای اهداف اطلاعاتی و شناسایی هستند.

 

ترید در صرافی هات بیت 

 

منبع خبر = https://b2n.ir/j53598